Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Konkurs „Klimaty Częstochowy”. Na zgłoszenie czekają tylko do wtorku

Facebook Twitter

Klimaty Częstochowy - to konkurs fotograficzny. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

Regionalny Ośrodek Kultury Cyberfoto
fot. pixabay.com

Do wtorku (24.10) jest czas na zgłoszenie zdjęć do konkursu „Klimaty Częstochowy”. Mają to być fotografie z tego roku, wykonane po poprzedniej edycji fotograficznej imprezy, pokazujące walory kulturowe, architektoniczne, przyrodnicze i turystyczne Częstochowy. „Mile widziane jest niebanalne potraktowanie hasła „klimaty”- słyszymy od organizatorów, to Urząd Miasta oraz Muzeum Częstochowskie. Róbcie zdjęcia, do wygrania: nawet 1900 złotych nagrody głównej.

„Klimaty Częstochowy” organizowane są przez Wydział Informacji i Komunikacji Urzędu Miasta Częstochowy oraz Muzeum Częstochowskie. Zamiarem organizatora jest pozyskanie i prezentacja fotografii z przeróżnych sfer życia Częstochowy. Konkurs ma charakter otwarty, zgłoszenia należy przesyłać przez formularz na stronie konkursu www.klimatyczestochowy.pl, na której znajduje się szczegółowy regulamin.

Każdy uczestnik może zgłosić 5 zdjęć wykonanych w Częstochowie po 18 października 2022 roku. Termin zgłaszania prac to 24 października 2023.

Nagrody:

I miejsce – 1 900 zł

II miejsce – 1 100 zł

III miejsce – 700 zł

Wyboru najlepszych zdjęć dokona Jury w składzie Agnieszka Małasiewicz, Jacenty Dędek i Wiesław Radzioch. Otwarcie wystawy pokonkursowej i ogłoszenie wyników odbędzie się 24 listopada w Pawilonie Wystawowym Muzeum Częstochowskiego.

Zapraszamy do przesyłania zdjęć.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj