Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

OKF poleca się na ferie!

Facebook Twitter

W tym roku podczas ferii OKF zaprasza do udziału w weekendzie detektywistycznym. Odbędzie się wówczas maraton z „Biurem detektywistycznym Lassego i Mai".

fot. okf.czest.pl

To atrakcje już w najbliższy weekend dla małej, kinowej widowni.

Artur Lecybil: Na ekranie podczas tego weekend detektywicznego będzie można zobaczyć cztery tytuły takie jak „Cienie nad Valleby”, „Sekret rodziny von Broms”, „Stella Nostra” oraz co chyba najciekawsze dla fanów Lassego i Mai premierowy pokaz najnowszej części „Biura Detektywistycznego  „Tajemnica Skorpiona”. Wszystkich młodych detektywów, którzy chcą zobaczyć jak Lasse i Mai-a rozwiązują zagadki zapraszamy podczas pierwsze weekendu ferii zimowych.

Zachęca Artur Lecybil z OKF Iluzja. Przez te dwa tygodnie nie zabraknie tytułów docenianych podczas przeglądów i wielokrotnie nagradzanych. Na ekranie tytuły przeznaczone dla dzieci już od 4 lub 6 roku życia:

Artur Lecybil: Animacja pt. „Kierunek Księżyc” jest również rekomendowana dla widzów od 4 lat. tutaj młody bohater, aby uratować swoją siostrę nie ma wyjścia i musi udać się z nią na księżyc. Podczas tej nieprawdopodobnej wyprawy połączy on swoje siły z dziecięcym strażnikiem snów, weźmie udział w kosmicznym wyścigu po drodze mlecznej oraz będzie kontaktował się z nocną wróżką.

Seanse w kinie studyjnym podczas „Ferii z filmem” przez całe ferie codziennie, także w weekendy o godz. 10.00 i 12.00. Kino studyjne przygotowało tytuły zarówno dla najmłodszych i nieco starszych widzów.

Artur Lecybil: Dla widzów powyżej 6 roku życia, animacja pt. „Dziwny Świat”. Jest to oryginalny, pełen akcji film produkcji Disneya, który przedstawia trzy pokolenia legendarnego klanu Klanów, którego członkowie wspólnie próbują odkryć niezbadane i niebezpieczne tereny dziwnego świata. Jak ta historia się potoczy? Jeżeli widzowie są chętni, to zapraszamy.

Więcej na okf.czest.pl. Familijne propozycje filmowe polecał Artur Lecybil.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2023