Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Od czwartku Częstochowa gospodarzem IV Jurajskiego Kongresu Gospodarczego

Facebook Twitter

Częstochowa jest gospodarzem IV Jurajskiego Kongresu Gospodarczego. To przede wszystkim szansa na poznanie lokalnego rynku pracy.

fot. czestochowa.pl

Tegoroczne wydarzenie połączone jest z warsztatami, a zwieńczy go Gala Konkursu „Jurajski Produkt Roku”, który odbywa się po raz 21-szy.

W tym roku łączymy w pewnym sensie Jurajski Kongres Gospodarczy i warsztaty w jedno wydarzenie. Dzieje się tak, ponieważ do końca nie wiedzieliśmy, czy nie odpali pandemia, czy obostrzenia się nie pojawią. W tym roku przynosimy dwa bardzo ciekawe panele na dzień pierwszy i będą one przekładane warsztatami, które będą prowadzone przez bardzo ciekawych ludzi z branży Employer Brandingu

– zapowiada Anna Tymoshenko z Urzędu Miasta, organizator wydarzenia. Jurajski Kongres Gospodarczy to możliwość spotkań, wykładów i rozmów, m.in. w panelu na temat lokalnego projektu „Teraz Lepsza Praca”. Zatem to szansa dla osób wchodzących na rynek pracy:

Przede wszystkim zapraszam studentów, żeby dowiedzieli się, czego tak naprawdę mogą oczekiwać od naszych przedsiębiorców. Myślę, że główną grupą odbiorców są wszystkie osoby, które zajmują się rekrutacją, kreowaniem wizerunku, PR-owcy, HR-owcy, wszyscy ci, którzy pomagają firmom tworzyć wizerunek, tworzyć kapitał relacyjny. Wbrew pozorom to nie są łatwe rzeczy i to nie są łatwe rzeczy w postpandemicznym świecie

– do udziału zachęca Anna Tymoshenko – kierownik centrum obsługi inwestora w częstochowskim magistracie. Kongres gości w Hotelu Arche. O godz. 19.00 przewidziano rozstrzygnięcie konkursu na „Jurajski Produkt Roku”.

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2021