Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Miejski żłobek w Częstochowie chce zintegrować lokalne środowisko

Facebook Twitter

Kolejny planowany na sobotę (19.05.) piknik rodzinny pozwoli nie tylko na zagospodarowanie czasu rodzicom i dzieciom, ale i ma na celu aktywizację całej dzielnicy. Zaproszenie do siedziby przy ul. Sportowej placówka kieruje również do innych częstochowian.

Mówi Elżbieta Gajos, dyrektor Miejskiego Żłobka „Reksio” w Częstochowie:

Festyn będzie w sobotę, kiedy rodzice mają wolne, chcielibyśmy ich wszystkich zaprosić. Na gości czekają liczne atrakcje – animacje dla dzieci, dmuchańce, prezentacje młodych talentów, pokazy sportowe. Będzie z nami też straż pożarna i policja z motocyklami. Smakosze skosztują kuchni polskiej, a panie mogą skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych i porad kosmetycznych.

Placówka ma swoją główną siedzibę przy al. Armii Krajowej oraz filię w dzielnicy Wrzosowiak. Właśnie tutaj, przy ul. Sportowej, przygotowano plenerową imprezę wypełnioną atrakcjami dla całych rodzin:

Każdy znajdzie coś dla siebie. Wiemy, że takie imprezy to nie tylko okazja do miłego spędzania wolnego czasu, ale przede wszystkim do zabawy ze swoimi dziećmi. Integracja środowiska żłobkowego jest ważna, ale liczymy też na innych mieszkańców. Przewidujemy konkursy i nagrody.

Częstochowski Żłobek zaprasza na piknik już po raz trzeci. Z dyrektorką „Reksia” Elżbietą Gajos rozmawiał Mariusz Osyra. Początek pikniku w sobotę (19.05.) o godz. 11.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 marca 2023