Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Miasto funduje darmowe wejściówki na miejskie obiekty sportowe. Wiemy do kogo trafią

Facebook Twitter

Bezpłatne wejściówki na lodowisko i do parku wodnego dla kilku tysięcy osób z Częstochowy. To gest magistratu w kierunku podopiecznych częstochowskich organizacji pozarządowych. Do kogo konkretnie trafią darmowe bilety?

fot. czestochowa.pl

Przygotowano ponad 7 tys biletów. Trafią do: podopiecznych 12 placówek wsparcia dziennego, 8 całodobowych placówek opiekuńczo-wychowawczych, rodzin zastępczych, a także słuchaczy trzech Uniwersytetów Trzeciego Wieku, osób z trzech dziennych domów seniora i dwóch stowarzyszeń działających na rzecz seniorów.

Dzięki biletom 1472 dzieci i ich opiekunów oraz 384 seniorów skorzysta z bezpłatnego 2-godzinnego wejścia na miejskie lodowisko. Bilety umożliwiają również bezpłatne skorzystanie z wypożyczalni łyżew. Wejściówki są ważne do końca sezonu, czyli do 28 lutego. Dodatkowo 3416 dzieci wraz z opiekunami oraz 1945 seniorów skorzysta z bezpłatnego 3-godzinnego pobytu w strefie basenowej Parku Wodnego przy ul. Dekabrystów. Te wejściówki są ważne do końca czerwca tego roku.

Bilety na specjalnym spotkaniu zorganizowanym w magistracie przekazał przedstawicielom organizacji pozarządowych prezydent Krzysztof Matyjaszczyk.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2023