Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Środki unijne dla twojej firmy, czyli specjalna konferencja biznesowa

Facebook Twitter

"Środki unijne dla twojej firmy", to tytuł konferencji biznesowej szykowanej w Częstochowie. W czwartek 23 maja na terenie Hotelu Scout, przedstawiciele lokalnego biznesu będą mogli dowiedzieć się o aktualnych projektach, możliwościach uzyskania dotacji, inwestycjach w kraju i za granicą czy o inteligentnych systemach zarządzania.

Środki unijne dla twojej firmy targi pracy zeznania podtkowe Dofinansowanie dla śląskich małych i średnich przedsiębiorstw
fot. Pixabay

Środki unijne dla twojej firmy

Adam Kostyra: Konferencję traktujemy jako miejsce, w którym będą mogli przedsiębiorcy z naszego regionu spotkać się z agencjami i firmami, które pośredniczą bądź też posiadają w swoich zasobach środki, które mogą wspomóc przedsiębiorców. Między innymi będziemy tutaj mieć agencje doradcze Fundusz Gospodarczy, Wojewódzki Urząd Pracy, który będzie przedstawiał środki, jakimi dysponuje dla potrzeb przedsiębiorstw na szkolenie dla pracowników. Dodatkowo punkt dotacji unijnych, który otworzyła Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie.

Jak mówi Adam Kostyra, organizator konferencji dla biznesu, swoje stanowiska będzie miała Agencja Rozwoju Przemysłu, a zaproszenie dla firm skierował też Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Nie zabraknie gorących aktualnie tematów jak AI, czyli sztuczna inteligencja:

Adam Kostyra: Temat, który jest niesamowicie ciekawy. Zapraszam, ponieważ panowie będą mogli przedstawić to, co wokół niezmiernie nośnego tematu sztucznej inteligencji się dzieje, tutaj debata myślę, że rozwinie się, ponieważ temat jest zarówno zagrożeniem, jak i niesamowitą szansą rozwojową w wielu dziedzinach życia. Chciałbym zaprosić wszystkich przedsiębiorców, najbliższy czwartek w godzinach 9.00-13.00, by zapoznać się ze środkami unijnymi, które są dostępne dla ich firma.

Dodaje Adam Kostyra. Konferencja Biznesowa 23 maja. Warto się zgłaszać i potwierdzić wcześniej swój udział. Wydarzeniu patronuje Radio Jura.

Środki unijne dla twojej firmy fot.fb/Związek Przedsiębiorców i Pracodawców – Częstochowa

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj