Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Gramy w badmintona. Drużynowe Mistrzostwa Częstochowy o Puchar Prezydenta Miasta

Facebook Twitter

Częstochowski badminton liczy się coraz bardziej, dlatego przygotowano u nas ogólnodostępny turniej dla początkujących i zaawansowanych zawodników. To Drużynowe Mistrzostwa Częstochowy o puchar prezydenta miasta.

Drużynowe Mistrzostwa Częstochowy
fot.Fabryka Badmintona

Drużynowe Mistrzostwa Częstochowy o Puchar Prezydenta Miasta

Badminton w mieście ma wielu fanów, dyscyplinę uprawiają zawodnicy w różnym wieku, dlatego w sobotę (25.05.) jest okazja, aby skonfrontować swoje umiejętności:

Maciej Ociepa: 25 maja będziemy rozgrywać drugie Benefit System Drużynowe Mistrzostwa Częstochowy o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka. Zapisy można przez Facebooka Częstochowskiej Akademii Badmintona albo przez kontakt telefoniczny. Nagrody jak zwykle atrakcyjne, będą losowane wśród uczestników, ale ta najważniejsza nagroda, czyli puchar dla najlepszej drużyny również będzie wręczany.

Zachęca Maciej Ociepa z Częstochowskiej Akademii Badmintona. Zapowiada rywalizację drużynową w mieszanych składach:

Maciej Ociepa: Poziom zaawansowany i początkujący tzn. zawodnicy, którzy mają też taką historię, powiedzmy badmintonową, mogą w tych zawodach wziąć udział, ale także zawodnicy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z badmintonem, nie posiadają licencji Polskiego Związku Badmintona, również mogą występować w tych zawodach. Maksymalnie może wziąć udział 8 drużyn w zawodach dla zaawansowanych i 8 drużyn dla początkujących.

Poleca popularyzator badmintona w naszym mieście Maciej Ociepa. Drużynowe Mistrzostwa Częstochowy 2024 w sobotę już od godz. 9.00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj