Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Mecz Rakowa ze Stalą Mielec przełożony, termin jeszcze nie jest znany

Facebook Twitter

Mecz Rakowa ze Stalą Mielec został przełożony. O to wnioskował zarząd częstochowskiego klubu w związku z pozytywnymi wynikami testów i koronawirusem wśród członków naszego zespołu i kadry szkoleniowej.

O przesunięciu terminu 23. kolejki w Ekstraklasie zdecydował Departament Logistyki Rozgrywek, zgodnie z zaleceniami Zespołu Medycznego PZPN.

Mecz ze Stalą Mielec już został odwołany przez Ekstraklasę, przez Departament Logistyki Rozgrywek. Na razie nie znamy jeszcze dokładnego terminu i pewnie nie poznamy go w najbliższych dniach, bo jesteśmy w takiej sytuacji, że przed nami mecz półfinału Pucharu Polski i od tego, czy awansujemy do finału i będziemy mieli jeszcze jeden termin w harmonogramie zajęty czy nie awansujemy, to od tego zależy też wyznaczenie dokładnego terminu na konkretny moment sezonu przez Ekstraklasę, dlatego musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość

– poinformował nas Michał Szprendałowicz – rzecznik prasowy Rakowa. Nowy termin meczu ma zostać wkrótce ustalony. Raków ma problem z kilkoma osobami, pozytywne wyniki testów pojawiły się wśrod zawodników, ale i kadry szkoleniowej:

Jeżeli chodzi o sytuację w zespole to mamy kilka przypadków wśród zawodników i wśród sztabu szkoleniowego plus oczywiście Kamil Piątkowski. Zawodnik złapał koronawirusa podczas zgrupowania reprezentacji Polski. Te sytuacje są od siebie niezależne. Ci, którzy tego koronawirusa złapali są odizolowani. Respektujemy wszystkie zalecenia i wytyczne ze strony komisji medycznej PZPNu oraz reżimu sanitarno-epidemiologicznego i wierzymy, że już więcej przypadków w naszym zespole nie będzie i będziemy mogli kolejny mecz z Wisłą Kraków zagrać już w normalnym trybie.

Sytuacja jest na bieżąco monitorowana, informował rzecznik klubu. Drużyna czeka na możliwość rozegrania kolejnych spotkań. Mimo zaostrzonej sytuacji i rozwoju epidemii w kraju, na razie w pozostałych przypadkach rozgrywki kontynuowane są zgodnie z terminarzem.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj