Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

KS Norwid w walce o kolejne, ligowe punkty

Facebook Twitter

Po dobrym spotkaniu z MKS-em Będzin siatkarze Exact Systems Norwid w sobotę ugoszczą BBTS Bielsko-Biała. Zawodnicy trenera Piotra Gruszki chcą wygrać z BBTS-em i odnieść 3 ligowe zwycięstwo.

fot: Materiały prasowe klubu

Rozgrywki w Tauron 1 Lidze rozkręcają się z tygodnia na tydzień. Siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa mają za sobą 4 rozegrane spotkania. Pierwsze 3 kolejki częstochowianie rozegrali u siebie. Odnieśli dwa zwycięstwa i doznali jednej porażki. W ostatnim swoim spotkaniu Exact Systems Norwid walczył w Będzinie z MKS-em, który jest spadkowiczem z Plus Ligi i liderem Tauron 1 Ligi. Siatkarze trenera Gruszki w Będzin Arena zdobyli tylko punkt, ale przy odrobinie szczęścia mogli się pokusić o zwycięstwo…

Mecz z BBTS-em nie będzie łatwy, ale po dobrym występie w Będzinie Exact Systems Norwid powinien powalczyć o zwycięstwo. W poprzednim sezonie częstochowianie pokonali u siebie BBTS i dzięki temu zajęli 4. miejsce po rundzie zasadniczej. Teraz częstochowscy siatkarze powinni zmobilizować się i powalczyć o zwycięstwo. Częstochowianie w 4 meczach „zgubili” już 6 punktów. Dlatego trzeba gromadzić punkt, by piąć się w ligowej tabeli. Obecnie Exact Systems Norwid ma na koncie 6 punktów i zajmuje 7. miejsce w Tauron 1 Lidze.

Sobotni (16.10.) mecz w hali Norwida przy ul. Jasnogórskiej zaplanowano o godzinie 17:00.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj