Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Koleje Śląskie dla WOŚP. Wolontariusze mogą skorzystać w niedzielę z darmowych przejazdów

Facebook Twitter

Koleje Śląskie też zagrają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze mogą skorzystać w niedzielę z darmowych przejazdów. Ponadto można wsiąść w symulator albo zwiedzić centralę kolejowego przewoźnika w ramach licytacji podczas finału.

Koleje Śląskie dla WOŚP

Koleje Śląskie dla WOŚP

Do wspierania celu zbiórki zaprasza fanów kolei z Częstochowy i okolic, rzecznik:

Bartłomiej Wnuk: W tym roku wspomagamy nie tylko cel 32. finału, ale także wolontariuszy. Każdy z wolontariuszy na podstawie ważnego identyfikatora będzie mógł w niedzielę 28 stycznia podróżować pociągami za darmo. Do tego wsparcia organizacyjnego dla WOŚP pracownicy Kolei Śląskich dokładają atrakcje do licytowania. Pierwszą jest przejażdżka na symulatorze, to prawdziwa gratka dla każdego miłośnika kolei, ponieważ nasz symulator w skali 1:1 odzwierciedla prawdziwą kabinę.

Koleje Śląskie dla WOŚP

Wrażenia jak w prawdziwym pociągu w roli maszynisty są zapewnione, dodaje rzecznik Kolei Śląskich. Kto wylicytuje przejażdżkę, będzie mógł poprowadzić cyfrowy odpowiednik nowoczesnego składu typu „Elf2”. Odwiedziny w bazie kolejowej to również spora atrakcja:

Bartłomiej Wnuk: Drugą licytacją od Kolei Śląskich jest wycieczka po bazie regionalnego przewoźnika. Tam można wejść tylko ze specjalną przepustką, więc szansa na taką wycieczkę jest absolutnie niepowtarzalna. Licytacja tej atrakcji odbywa się w portalu, a link do licytacji znajduje się na stronie kolejeslaskie.pl.

Zajrzyjcie na strony przewoźnika oraz do portalu aukcyjnego, który oferuje wiele unikatowych rzeczy do zlicytowania. Akcje Kolei Śląskich dla WOŚP polecał rzecznik Bartłomiej Wnuk.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj