Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kino Seniora działa również w czasie wakacji

Facebook Twitter

Kino Seniora w OKF Iluzja to ciekawe i wartościowe filmy. Kino studyjne dwa razy w miesiącu proponuje dojrzałym widzom specjalne seanse w samo południe. Już dziś (25.07) kolejny seans w samo południe.

fot. okf.czest.pl

Kino Seniora działa także podczas wakacji

DWA BILETY DO GRECJI

Kobieca komedia pomyłek w malowniczej scenerii. Magalie i Blandine w dzieciństwie były nierozłączne. Oczami wyobraźni planowały wspólną wyprawę na malownicze greckie Cyklady, jednak po szkole zdecydowały się pójść swoimi drogami. Po latach, już jako dorosłe kobiety, spotykają się i decydują, by reaktywować przyjaźń i spełnić wspólne marzenie z młodości. Kupują więc 2 bilety do Grecji i ruszają w podróż na piękną grecką wyspę Amorgos. Po drodze okaże się jednak, że dawne przyjaciółki zmieniły się i mają zupełnie inne podejście do życia, związków i relacji miłosnych. Spowoduje to falę zabawnych konfliktów i nieporozumień.


Kolejny seans w cyklu Kino Seniora planowany jest 8 sierpnia

NIEZWYKŁA WĘDRÓWKA HAROLDA FRY

Historia niezwykłego człowieka, który wyrusza w niezwykłą podróż. Harold wiedzie życie bez szczególnego celu, dopóki nie dowiaduje się, że jego dawna przyjaciółka Queenie umiera. Harold Fry postanawia ruszyć na drugi koniec kraju. Wierzy, że dzięki temu Queenie będzie żyć. Idzie przez Anglię bez mapy ani telefonu, w coraz bardziej znoszonych żeglarskich butach – do kobiety, która kiedyś go uratowała. Samotna wędrówka staje się okazją do poznania wielu ludzi – ich radosnych wspomnień i nieszczęśliwych historii – a przede wszystkim zrozumienia i uratowania siebie. Podróż Harolda stanowi celebrację życia, która pomaga nam sobie uświadomić, że porażka i strata – tak samo jak sukces i radość – mogą nas ukształtować.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2024