Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

„Dorzuć misie”: Wyjątkowa akcja podczas meczu Rakowa z ŁKSem Łódź

Facebook Twitter

Raków Częstochowa zagra z ŁKS-em Łódź w sobotę (16.09.). Przy tej okazji szykowana jest akcja „Dorzuć misie", która zawita na stadionie przy ul. Limanowskiego. Spotykamy się 16 września o godzinie 17:30 na stadionie przy ul. Limanowskiego.

dorzuć misie
fot. pixabay.com

Akcja typowa dla rozgrywek hokejowych jest w Częstochowie już znana. Udało się ją przenieść z powodzeniem na piłkarskie areny. Pomysłodawcy zachęcają kibiców do przyniesienia maskotek, które po gwizdku kończącym pierwszą połowę wylądują na murawie.

Za każdego pluszaka zostanie przekazane 5 zł na wybrany przez klub charytatywny cel. Tym razem będzie to szansa, aby wesprzeć Fundację Oczami Brata, która zajmuje się opieką nad osobami z niepełnosprawnością. Za pieniądze chce kupić dla podopiecznych sprzęt sportowy.

Pamiętajcie, misie można rzucić na boisko tylko w przerwie, trzeba poczekać na znak spikera. Misie oczywiście też się nie zmarnują, trafią do specjalnego Ośrodka Wychowawczego im. św. Jana de la Salle, Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Kłobucku oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj