Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ajaks Częstochowa zaprasza na kolejną edycję Ajaks Cup

Facebook Twitter

UKS Ajaks Częstochowa, czyli jedna z największych szkółek piłkarskich w naszym mieście, zaprasza na kolejną odsłonę cyklicznego wydarzenia - Ajaks Cup. Turniej dla dzieci z kategorii wiekowej ŻAKI (rocznik 2015 i młodsi) odbędzie się już w najbliższą niedzielę (14.04) na boiskach "Ajaks Arena" przy ulicy Starzyńskiego 10.

Ajaks Częstochowa

Turniej, który co roku jest prawdziwą frajdą dla młodych piłkarzy rozpocznie się o godzinie 9:00. W rywalizacji zobaczymy 8 drużyn: Ajaks I i Ajaks II, Sokół Wręczyca, Orlik Blachownia, Lot Konopiska, Pogoń Kłomnice, Stradom Częstochowa i Raków Częstochowa (dziewczęta). Młode ekipy zmierzą się w systemie „każdy z każdym”, klasyfikacja nie będzie prowadzona. Jak wiadomo w turniejach dla tak młodych piłkarzy wynik nie jest istotny, liczy się sportowa rywalizacja i dobra zabawa. Na wszystkie drużyny czekają puchary, medale oraz statuetki dla wyróżniających się zawodników, których wytypuje trener każdej drużyny.

Sponsorem głównym turnieju jest ORLEN  i Bar Bistro Parkitka

Młodym piłkarzom i ich rodzicom życzymy udanej zabawy!

Szczegółowy harmonogram poniżej:

Ogólnopolski Turniej Żaków
„Ajaks Cup” 2024

HARMONOGRAM TURNIEJU:

Godz. 8:30 Zbiórka drużyn
Godz. 8:40 odprawa trenerów
1. Godz. 9:00 „Ajaks I” Częstochowa – „Ajaks II” Częstochowa Boisko I
2. Godz. 9:00 Stradom Częstochowa – RKS Raków Częstochowa Boisko II
3. Godz. 9:17 Sokół Wręczyca – Orlik Blachownia Boisko I
4. Godz. 9:17 Pogoń Kłomnice – LOT Konopiska Boisko II
5. Godz. 9:34 „Ajaks I” Częstochowa – Stradom Częstochowa Boisko I
6. Godz. 9:34 „Ajaks II” Częstochowa – RKS Raków Częstochowa Boisko II
7. Godz. 9:51 Sokół Wręczyca – Pogoń Kłomnice Boisko I
8. Godz. 9:51 Orlik Blachownia – LOT Konopiska Boisko II
9. Godz. 10:08 „Ajaks I” Częstochowa – RKS Raków Częstochowa Boisko I
10. Godz. 10:08 „Ajaks II” Częstochowa – Sokół Wręczyca Boisko II
11. Godz. 10:25 Stradom Częstochowa – Orlik Blachownia Boisko I
12. Godz. 10:25 „Ajaks II” Częstochowa – Pogoń Kłomnice Boisko II
13. Godz. 10:52 „Ajaks I” Częstochowa – LOT Konopiska Boisko I
14. Godz. 10:52 RKS Raków Częstochowa – Sokół Wręczyca Boisko II
15. Godz. 11:25 Orlik Blachownia – Pogoń Kłomnice Boisko I
16. Godz. 11:25 Stradom Częstochowa – LOT Konopiska Boisko II
17. Godz. 11:42 RKS Raków Częstochowa – Orlik Blachownia Boisko I
18. Godz. 11:42 „Ajaks I” Częstochowa – Pogoń Kłomnice Boisko II
19. Godz. 11:59 „Ajaks II” Częstochowa – LOT Konopiska Boisko I
20. Godz. 11:59 Stradom Częstochowa – Sokół Wręczyca Boisko II
21. Godz. 12:16 „Ajaks I” Częstochowa – Orlik Blachownia Boisko I
22. Godz. 12:16 RKS Raków Częstochowa – Pogoń Kłomnice Boisko II
23. Godz. 12:33 Sokół Wręczyca – LOT Konopiska Boisko I
24. Godz. 12:33 „Ajaks II” Częstochowa – Orlik Blachownia Boisko II
25. Godz. 12:50 „Ajaks I” Częstochowa – Sokół Wręczyca Boisko I
26. Godz. 12:50 „Ajaks II” Częstochowa – Stradom Częstochowa Boisko II
27. Godz. 13:07 RKS Raków Częstochowa – LOT Konopiska Boisko I
28. Godz. 13:07 Stradom Częstochowa – Pogoń Kłomnice Boisko II

Godz. 13:40 – ZAKOŃCZENIE TURNIEJU, WRĘCZENIE NAGRÓD

G.S.

Ajaks Częstochowa

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024