Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Długa lista propozycji Lata w Mieście

Facebook Twitter

Jest w czym wybierać w ramach akcji Lato w Mieście, zatem dzieci w wakacje nie powinny się nudzić. Częstochowskie kluby sportowe, PTTK, świetlice, stowarzyszenia i miejskie instytucje przygotowały lipcowo-sierpniowe wydarzenia. 

fot. Pixabay

To ciekawe wydarzenia od wycieczek, przez naukę żeglarstwa, po zgłębianie tajników programowania. Są i zajęcia żeglarskie zarówno dla dzieci jak i całych rodzin, treningi taekwon-do, liczne wyjazdy na Jurę Krakowsko-Częstochowską, wycieczki do parku liniowego, turnieje sportowe, zajęcia plastyczne, teatralne czy ilustratorskie, w końcu warsztaty kodowania dla dzieci. Polecają swoje propozycje m.in.: Częstochowski Okręgowy Związek Żeglarski, Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki Publicznej czy okręgowy oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Po szczegóły odsyłam do zakładki Lato w Mieście na stronach magistratu oraz do poszczególnych organizatorów.

Zadania związane z zapewnieniem atrakcji dla dzieci i młodzieży latem w mieście jak zwykle dofinansowuje częstochowski samorząd.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj