Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Diler narkotykowy z pokaźnym zapleczem nielegalnych substancji działał w jednym z częstochowskich akademików

Facebook Twitter

Częstochowscy policjanci zatrzymali 19-latka, który miał przy sobie jedną działkę zielonego suszu. Przy przeszukaniu zajmowanego przez niego pokoju, znaleziono już dużo więcej substancji odurzających.

śmiertelne potrącenie kobiety Zwłoki mężczyzny w Poczesnej

Ukraiński student trafił do aresztu:

Piotr Wróblewski: Funkcjonariusze policji, w wigilijny wieczór zatrzymali 19-sto letniego obywatela Ukrainy, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci mariuhuany, następnie w pokoju zajmowanym przez niego w trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili dalsze narkotyki w znacznej ilości. Było to ok. 200 działek dilerskich suszu, 120 porcji haszyszu, kilkanaście gram grzybów halucynogennych oraz 22 sztyki tabletek extazy, wagę dilerską i woreczki strunowe.

– wylicza prokurator Piotr Wróblewski. Młody mężczyzna usłyszał już poważne zarzuty. Znalezione dowody świadczą, że zajmował się wprowadzaniem narkotyków na rynek.

Piotr Wróblewski: Mężczyzna ten usłyszał zarzuty przedstawione mu przez prokuratora, na jego wniosek Sąd Rejonowy w Częstochowie zastosował wobec tego podejrzanego tymczasowy areszt. Przestępstwo zarzucane podejrzanemu dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

– dodaje prok. Piotr Wróblewski z Prokuratury Okręgowej w Częstochowie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 lutego 2024