Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Policjanci z Kłobucka zatrzymali dwóch mężczyzn za posiadanie kilkuset działek dilerskich narkotyków

Facebook Twitter

W ręce kryminalnych z Kłobucka wpadł 26 i 20 latek, którzy odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Mężczyźni zostali zatrzymani podczas kontroli drogowej na jednym z osiedli w Kłobucku.

Policjanci z Kłobucka
fot.klobuck.policja.gov.pl

Policjanci z Kłobucka zatrzymali dwóch mężczyzn za posiadane narkotyków

Mężczyźni byli obserwowani przez kryminalnych już od jakiegoś czasu. Próbę zatrzymania policjanci podjęli w miniony weekend. Namierzono samochód podejrzanych. W pewnym momencie pasażer volvo nagle otworzył drzwi i zaczął uciekać. Podczas ucieczki wyrzucał posiadane przy sobie przedmioty, w tym między innymi kurtkę, wagę elektroniczną, gotówkę oraz telefon.

Policjanci z Kłobucka zatrzymali dwóch mężczyzn fot.klobuck.policja.gov.pl

20-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego został zatrzymany przez śledczych, a następnie wraz z kierowcą i pojazdem poddany szczegółowej kontroli, w trakcie której zabezpieczono trzy woreczki strunowe, dwa z białą substancją w środku, oraz jeden z zielonym suszem. Wstępne badania wskazały, że to metamfetamina, z której można było przygotować ponad 300 działek oraz marihuana.

fot.klobuck.policja.gov.pl

Podejrzani usłyszeli już zarzuty

26-letni kierowca volvo, jak się później okazało, był pod wpływem narkotyków (Kierowca volvo odpowie za prowadzenie w ruchu lądowym samochodu osobowego, będąc pod wpływem narkotyków oraz posiadanie narkotyków. Natomiast pasażer usłyszał zarzut posiadania narkotyków). Teraz o ich dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd. Za posiadanie narkotyków grozi im do 3 lat więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj