Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Charytatywna aukcja dzieł sztuki w sobotę (04.03.) w liceum Norwida

Facebook Twitter

Społeczność szkolna Liceum Norwida z ulicy Jasnogórskiej organizuje się by weprzeć w potrzebie swojego przyjaciela.

Posłuchajcie zaproszenia na charytatywne wydarzenie w murach szkoły, które odbędzie się już w najbliższą sobotę 4 marca:

Filip Dudek: Organizujemy wydarzenie charytatywne, podczas którego odbędzie się licytacja, loteria fantowa i koncert, a wszystko dla naszego przyjaciela Oliwiera Dłubały.

Maksym Kimla: Wydarzenie odbędzie się 4 marca o godzinie 17:00 w hali sportowej Liceum Norwida przy ulicy Jasnogórskiej 8.

Filip Dudek: Wszyscy są zaproszeni i również czekamy na naszych wyjątkowych gości, którzy zechcą licytować nasze 50 dzieł, które mamy na licytację.

Radio Jura: Wejdźmy w szczegóły, co konkretnie tam na miejscu dziać się będzie.

Filip Dudek Pozyskaliśmy około 50 obrazów od artystów, również ze zbiorów prywatnych, m.in. od Tomasza Sędziowskiego, Szymona Parafiniaka, Jacka Pałuch i Daniela Pawłowskiego. Można by tutaj wymieniać bardzo długo. Mamy naprawdę wiele dzieł, także liczymy, że jak najwięcej osób przyjdzie i uzbieramy jak największą kwotę.

Maksym Kimla: Licytacje zostaną przeprowadzone w trakcie wydarzenia 4 marca o godzinie 17:00. Również bardzo serdecznie zachęcamy do zapoznania się z katalogiem on-line, który jest dostępny na stronie wydarzenia na Facebooku Razem dla Oliwiera na stronie www.aukcja-katalog.pl, gdzie można w sposób wygodny zapoznać się z dziełami przeznaczonymi na aukcję.

Co jeszcze zaplanowano w ramach wydarzenia?

Filip Dudek: Przygotowaliśmy również koncert naszego zespołu szkolnego, w którego skład wchodzi Basia Urbańczyk i Michał Kapica. Nosi nazwę Blurred Pink. Mają wiele, wiele wspaniałych utworów. Również zaprezentowali się niedawno na Męskim Graniu.

Radio Jura: To tym bardziej robi wrażenie i dlatego jeszcze raz polecamy bardzo serdecznie. Sobota, 4 marca Razem dla Oliwiera. Odsyłamy na Facebooka, bo tam rozumiemy więcej informacji już nie tylko o licytacjach.

Filip Dudek: Tak, również mamy wydarzenie na Facebooku stworzone właśnie dla naszego wydarzenia i również zapraszamy na Instagrama Razem dla Oliwiera.

Maksym Kimla: Jeszcze jedną atrakcją tego szczytnego wydarzenia będzie loteria, gdzie można wylosować naprawdę ciekawe nagrody. Są to między innymi różnego rodzaju bony lub również inne przedmioty loteryjne. Każdy los kosztuje 50 złotych. Losy będzie można kupić w trakcie i przed wydarzeniem u nas w szkole.

Filip Dudek: W naszej loterii mamy fanty takie jak jakieś różne piłki od znanych sportowców, różne fanty od znanych artystów, vouchery oraz m.in. vouchery na konsultację dietetyczną.

– zapraszali organizatorzy imprezy, uczniowie Norwida: Filip Dudek oraz Maksym Kimla.

Walkę Oliwiera możecie wesprzeć też tutaj: https://zrzutka.pl/en/8vjfp2

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024