Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Było naprawdę słodko! Tłusty czwartek tylko z Radiem Jura! [FOTO]

Facebook Twitter

Skro Tłusty czwartek, to pączki od Radia Jura! Przez kilka ostatnich dni czekaliśmy na wasze zgłoszenia, a w czwartek (20.02.) od samego rana nasza radiowa ekipa dostarczała pyszne, słodkie pączki pod wskazane adresy!

Na początek była to ulica Mireckiego w dzielnicy Raków, a konkretnie oddział miejskiego przedszkola nr. 7:

Po pączki zgłosiło się do nas również Stowarzyszenie dla Rodziny z ulicy Sułkowskiego. Tam oczywiście też byliśmy!

Pysznymi słodkościami częstowaliśmy też po drodze przechodniów:

Zgłosili się do nas także policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, a my im pączki dostarczyliśmy ale nie do Komendy, a w inne miejsce – do stadniny koni Lambada, gdzie odbywał się trening:

Pączki od Radia Jura dotarły również do siedziby Straży Miejskiej, a konkretnie do podopiecznych stowarzyszenia „Skrawek Nieba”:

Zgłoszeń mieliśmy bardzo, bardzo dużo! Z dostawą dotarliśmy do jednej z firm przy ulicy Ludowej w dzielnicy Kiedrzyn:

Po wizycie w północnej części miasta, wróciliśmy bliżej centrum, na ulicę Warszawską. Była to kolejna firma, która wysłała zgłoszenie w naszej słodkiej zabawie z okazji tłustego czwartku:

Na naszej trasie dowozów znalazła się również dzielnica Północ, a konkretnie ulica Kosmowskiej:

Nasz radiowy pojazd skierowaliśmy ponownie w stronę centrum miasta. Mogliście nas spotkać również w II alei NMP na wysokości popularnych „kwadratów”. To właśnie tam rozdaliśmy setki pączków naszym słuchaczom i mieszkańcom:

Pączki rozdawali oraz rozwozili: Kasia, Grzegorz oraz Paweł. Jutro na naszym fanpagu na facebooku pochwalimy się specjalnym materiałem wideo z naszej tłustoczwartkowej akcji! Serdecznie polecamy!

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj