AZS: znów przegrana

To Jastrzębski Węgiel jest w półfinale Pucharu Polski. W minioną sobotę (7.01) jastrzębianie po raz drugi pokonali nasz zespół. Tytan AZS Częstochowa przegrał 0:3.

Wyjazdowe spotkanie toczyło się pod dyktando podopiecznych Lorenzo Bernardiego, którym do awansu wystarczyły dwa wygrane sety. Nie mieli z tym problemów zwyciężając w nich do 21 i 20. Trzeci set zakończył się wynikiem 25:19.

Tym samym to jastrzębianie awansowali do półfinału Pucharu Polski, w którym zmierzą się z ZAKS- ą Kędzierzyn-Koźle. W drugiej parze zagrają Resovia Rzeszów ze Skrą Bełchatów. Turniej finałowy zostanie rozegrany za dwa tygodnie w Rzeszowie (21-22.01).

Tytan AZS Częstochowa – Jastrzębski Węgiel 0:3 (21:25; 20:25; 19:25)

Tytan AZS Częstochowa: Oczko, Gierczyński, Kamiński, Hunek, Sobala, Hebda, Stańczak (libero) oraz Drzyzga, Janeczek, Kaczyński.

Jastrzębski Węgiel: Thorton, Łasko, Bartman, Holmes, Kubiak, Bontje, Rusek (libero) oraz Nemer, Bozko, Gawryszewski, Violas, Malinowski.