Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

72-latek potrącony przez tramwaj

Facebook Twitter

Policjanci z Częstochowy wyjaśniają szczegóły i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj w Częstochowie. Na skutek potrącenia przez tramwaj, 72-letni pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policja apeluje o ostrożność i zwiększoną koncentrację na drodze!

72-latek potrącony przez tramwaj

W czwartek 27 kwietnia około godziny 13.50 w Częstochowie na skrzyżowaniu ulic Kiedrzyńskiej z Armii Krajowej doszło do potrącenia pieszego przez tramwaj. Ze wstępnych ustaleń mundurowych z Wydziału Ruchu Drogowego wynika, że 72-letni częstochowianin przechodząc przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle, został potrącony przez nadjeżdżający tramwaj, którym kierował 57-letni motorniczy. Na skutek odniesionych obrażeń pieszy trafił do szpitala.

Policjanci apelują o zwiększenie uwagi i koncentracji na drodze. Bądźmy widoczni dla kierowców i przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że życie i zdrowie jest tylko jedno i warto o nie zadbać samemu. Uważajmy na siebie wzajemnie (zarówno piesi jak i kierujący szczególnie w rejonie przejść dla pieszych).

Źródło: czestochowa.policja.gov.pl

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024