Zwycięstwo Rakowa na wyjeździe!

W miniony piątek (30.09) nasz zespół pokonał Energetyk ROW Rybnik 4:2. Mecz zaczął się jednak dla nas źle. W 16 minucie gospodarze objęli prowadzenie po golu Jarosława Wieczorka. Piłkarze Rakowa nie załamali się i jeszcze przed przerwą wyrównującą bramkę zdobył Rafał Czerwiński.

W drugiej połowie klasycznym hat-trickiem popisał się Maciej Gajos, na co ROW odpowiedział tylko jednym trafieniem. Bohater meczu cieszył się z wygranej i trzech strzelonych goli:

Z ulgą po spotkaniu odetchnął także obrońca Rakowa, Radosław Werner:

Na pomeczowej konferencji trener Rakowa, Jerzy Brzęczek chwalił swoich podopiecznych:

…tym samym Raków dopisał do swojego konta cenne trzy punkty:

Po piątkowej wygranej Raków ma 16 punktów i awansował na 10 miejsce w tabeli grupy zachodniej drugiej ligi. W najbliższą sobotę do Częstochowy przyjeżdża Calisia  Kalisz.