Zmienne szczęście zawodniczek Bebetto AZS UJD Częstochowa

Tenisistki stołowe Bebetto AZS UJD rozpoczęły zmagania w nowym sezonie ekstraklasy kobiet. Częstochowianki pokonały w piątek (6.10) w hali przy ul. Zbierskiego 3:0 Akademię Łomżyńską KU AZS Łomża. To było jednostronne widowisko. P

Bebetto AZS UJD Częstochowa

Bebetto AZS UJD Częstochowa – podsumowanie weekendowych rozgrywek

Po jednym punkcie dla naszej drużyny wywalczyły Tetyana Bilenko, Anastasiya Dymytrenko i pozyskana z KTS Gliwice- Alicja Łebek, która zadebiutowała w ekstraklasie wygrywając 3:0 z Renata Łosią.

W kolejnym meczu tak łatwo już nie było. W niedzielę (8.10) podopieczne Pauliny Narkiewicz przegrały na wyjeździe z mistrzyniami Polski z poprzedniego sezonu KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg 0:3. Częstochowianki zagrały w osłabionym składzie bez liderki Tetyany Bilenko. W meczu zastąpiła ją rezerwowa zawodniczka Anna Kielar. W pierwszym pojedynku Anastasiya Dymytrenko urwała jeden set z Portugalce Yu Fu. W drugim grze Alicja Łebek przegrała w trzech setach z mającą duże szanse na awans do igrzysk olimpijskich ,,Paryż 2024″ – Natalią Bajor. W trzecim partii Anna Kielar nie sprostała 3:0 Elizabecie Samarze.

Kolejny mecz częstochowianki rozegrają 13 października na wyjeździe z beniaminkiem ekstraklasy – Fibrain KU AZS Politechnika Rzeszów.