Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zespół AmperA zagra w czwartek 3.12 w sieci

Facebook Twitter

Przed nami kolejne muzyczne wydarzenie w internecie. Częstochowski zespół AmperA zaprasza na koncert. Muzycy zagrają na scenie Miejskiego Domu Kultury w Częstochowie.

Na czwartkowe (3.12) wydarzenie zaprasza frontman kapeli Kuba Bociąga.

Koncert będzie trwał około godziny. Będzie go można obejrzeć za pośrednictwem facebookowego konta MDK w Częstochowie. Tam będzie bezpośrednia transmisja, ma być piękne oświetlenie, super – jak zwykle – akustyka w tym miejscu także będzie ciekawie. 

Radio Jura: Co usłyszymy? Jakie utwory?

Większość naszych hitów tak zwanych, właściwie wszystkie, około 13-14 numerów – Hej, to ja!, Czwarty próg, Moja identyfikacja. Nie będzie żadnych coverów – wszystko nasze, autorskie. Tak jak wspomniałaś – walczymy o przetrwanie wszyscy, cała nasza branża. Bardzo chętnie znowu, tym razem za pośrednictwem ekranu, zobaczymy się z Państwem, ale taka ciekawostka fajna, że będzie to interakcja, ponieważ będzie taki specjalny ekran. Ja będę na bieżąco widział komentarze, jakie na facebooku będą się pojawiały. Będę mógł w trakcie koncertu komentować to, co tam widzę. Także to będzie też taka ciekawostka.

 

na koncert tym razem w sieci, zaprasza Kuba Bociąga z częstochowskiego zespołu Ampera. To już w najbliższy czwartek od 19.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj