Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zaginął mieszkaniec Kłobucka. Widziałeś go?

Facebook Twitter

Policjanci z Kłobucka prowadzą intensywne poszukiwania 37-letniego Tomasza Tokarza, mieszkańca Krzepic. Mężczyzna zaginął 29 września 2023 roku, kiedy to około godziny 20:30 wyjechał z domu na swoim czerwonym rowerze marki Author i od tamtej pory nie wrócił.

poszukiwania 14-letniego Sebastiana, Zaginął mieszkaniec Kłobucka, Policja szuka świadków

Zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny wpłynęło do Komisariatu Policji w Krzepicach 3 października 2023 roku. Jak informują bliscy, mężczyzna nie nawiązał z nimi kontaktu od momentu wyjścia z domu. W dniu zaginięcia mógł być ubrany w ciemno-granatową kurtkę typu wiatrówka.

Zaginął mieszkaniec Kłobucka – Tomasza Tokarz. fot. KPP Kłobuck

Opis zaginionego jest następujący: mężczyzna o średniej budowie ciała, wyglądający na około 40 lat, o wzroście 170 cm. Jego włosy są ciemne i krótko obcięte, oczy również ciemne. Nie ma zarostu, ma pełne uzębienie.

Policja apeluje do wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca przebywania Tomasza Tokarza, o kontakt. Można to zrobić dzwoniąc do Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku pod numerem 47 85 822 00, wysyłając e-mail na adres [email protected] lub kontaktując się z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 997 lub 112.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 lutego 2024