Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Tragedia w Częstochowie: Przed komisariatem policji znaleziono ciało mężczyzny

Facebook Twitter

Przed komisariatem policji znaleziono ciało mężczyzny. Policja prosi o pomoc w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności jego śmierci. Widziałeś coś? Zgłoś to!

Przed komisariatem policji znaleziono ciało mężczyzny

Przed komisariatem policji znaleziono ciało. Co się stało? To wyjaśni policyjne dochodzenie

Tragedia w Częstochowie. Przed komisariatem policji odnaleziono dziś w nocy ciało mężczyzny. Na zwłoki natrafiono dziś w nocy, 20 stycznia ok. godz. 2.40 w nocy na ulicy Bór. Ciało mężczyzny  leżące przed budynkiem Komisariatu Policji II znaleźli policjanci.

Teraz mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 53-letniego mężczyzny.

Policjanci proszą o kontakt osoby mające jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności, które doprowadziły do śmierci mężczyzny lub widziały go przed ujawnieniem zwłok. Telefon całodobowy: 47 858 12 11 lub 47 85 812 55

-słyszymy od mundurowych.

Okoliczności odnalezienia zwłok są takie: około godziny 2.40 w nocy wychodzący z Komisariatu Policji II w Częstochowie przy ulicy Bór 14 policjanci zauważyli leżące przed budynkiem komisariatu ciało mężczyzny. Z uwagi na brak oznak życia mundurowi przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Jednocześnie na miejsce natychmiast wezwano służby medyczne, które po przybyciu przejęły akcję ratowniczą. Niestety, stwierdzono zgon 53-letniego mieszkańca Częstochowy. Na miejscu nie stwierdzono żadnych widocznych obrażeń na ciele. Obecny na miejscu prokurator zadecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok celem wyjaśnienia przyczyny zgonu.

Ze dotychczasowy, wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia, czyli do śmierci mężczyzny, doszło prawdopodobnie między godziną 1.00, a 2.40. W tym czasie nikt nie wchodził i nie opuszczał komisariatu.

To co wiadomo, to fakt, iż zmarły zamieszkiwał w mieszkaniu przy ulicy Bór 11, czyli tuż obok Komisariatu. Mężczyzna dzisiejszej nocy ani wcześniej nie zgłosił się na komisariat, nie figurował w policyjnych bazach danych, nie był legitymowany, policjanci nie wykonywali z nim żadnych czynności, a w jego mieszkaniu nie zgłaszano żadnych interwencji.

Co trzeba podkreślić komisariat nie posiada monitoringu zewnętrznego. W najbliższym otoczeniu komisariatu nie ujawniono żadnych kamer. Policjanci ustalają, czy najbliższy monitoring miejski lub inne kamery zarejestrowały mężczyznę. Ustalają również, czy w ostatnim czasie była mu udzielana pomoc medyczna.

Jeszcze raz przypominamy o całodobowym numerze telefonu policji: 47 858 12 11 lub 47 85 812 55.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj