Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zabójstwo w Blachowni. Nie żyje 51-letni mężczyzna

Facebook Twitter

W Blachowni niedaleko Częstochowy doszło do zabójstwa. Nie żyje 51-letni mężczyzna. Jego znajomy, rówieśnik został zatrzymany.

Przed komisariatem policji znaleziono ciało mężczyzny

Zabójstwo w Blachowni

W czwartek (12.10.) wieczorem w jednym z komisariatów pojawił się mężczyzna, który przyznał się, że zabił swojego sąsiada. Wskazał też miejsce, gdzie znajduje się ciało.

Barbara Poznańska: Wczoraj około godziny 23:30 do Komisariatu Policji w Częstochowie zgłosił się 51-letni mieszkaniec Blachowni, który oświadczył, że około godzinę temu zabił swojego sąsiada. Mężczyzna wskazał miejsce, gdzie miał dokonać tego czynu. Policjanci dotarli we wskazany rejon i w parku przy ul. Częstochowskiej w Blachowni natrafili na leżącego mężczyznę z raną w głowie. Niestety nie dawał on oznak życia, a przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Pod nadzorem prokuratora prowadzono oględziny przy udziale kryminalnych oraz policyjnego technika. Zabezpieczono ślady i dokonano niezbędnych czynności

– relacjonuje asp. szt. Barbara Poznańska, rzecznik Miejskiej Komendy w Częstochowie.

Zaplanowane są dalsze czynności z udziałem zatrzymanego 51-latka.

Barbara Poznańska: Kryminalni z Częstochowy wyjaśniają szczegóły i okoliczności zdarzenia. 51 latek w chwili zatrzymania był pijany. Jego badanie wykazało 3 promile alkoholu w organizmie. Został umieszczony w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostanie doprowadzony i przesłuchany przez prokuratora. Śledztwo w tej sprawie bada częstochowska prokuratura.

Śledczy ustalają okoliczności i motywy zbrodni. Śledztwo toczy się pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Północ w Częstochowie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj