Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Z Avią Świdnik siatkarze Exact Systems Norwid muszą wygrać

Facebook Twitter

Siatkarze Exact Systems Norwid w sobotę o godz. 17 w hali Norwida przy ul. Jasnogórskiej zmierzą się z Polski Cukier Avią Świdnik. Częstochowianie zapraszają na mecz kibiców, bo doping fanów na pewno będzie potrzebny.

fot. materiał prasowy

Siatkarze Exact Systems Norwid rozegrają w sobotę (20.11.) 11 mecz w Tauron 1 Lidze. Podopieczni trenera Piotra Gruszki powalczą z Polski Cukier Avią Świdnik. Częstochowianie mają szansę na 5 zwycięstwo w sezonie, bo rywale są w ich zasięgu. Siatkarze Polski Cukier Avia mają na koncie 5 zwycięstw i 5 porażek. Exact Systems Norwid dotychczas wygrał 4 spotkania i 6 razy schodził w boiska pokonany. Jak będzie w najbliższą sobotę? Kibice Exact Systems Norwid liczą, że siatkarze Piotra Gruszki rozegrają dobre spotkanie, przełamią się po ostatnich niepowodzeniach i będą cieszyć się z 5 zwycięstwa w sezonie…

Sobotni (20.11.) mecz Exact Systems Norwid z Polski Cukier Avią Świdnik zaplanowano w sobotę o godz. 17. Działacze częstochowskiego klubu zachęcają do zakupu biletów na to spotkanie.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2022