Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wyścig Kolarski Szlakami Jury. Dla kibiców atrakcje, dla kierowców utrudnienia

Facebook Twitter

Trzyetapowy Wyścig Kolarski Szlakami Jury, to sportowe wydarzenie w naszym regionie już między 13 a 15 maja. Dla widzów szykują się sportowe atrakcje, dla kierowców utrudnienia.

fot.pixabay.com

Kolarze na ścieżkach i szosach przejadą w związku z Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim „SZLAKAMI JURY”. 13 maja trasa będzie wiodła ścieżkami rowerowymi Przewodziszowice, Czatachowa, tu będzie można śledzić rywalizację w etapie zerowym, ale odcinki zostaną zamknięte dla innych użytkowników.

14 maja między 09.00 a 13.00 utrudnienia dla zmotoryzowanych na drodze między Huciskiem, Zdowem przez Młyny, tu wyznaczono bowiem pierwszy etap. 14 maja od 15.00 kolarze pojadą trasami na terenie Gminy Włodowice: runda poprowadzi z Włodowic przez Parkoszowice, Rudniki, co również oznacza dla mieszkańców ograniczony ruch. Będzie nim kierować policja i służby porządkowe.

15 maja wyścig od 10.00 do 15.00 przeniesie się w okolice Niegowej i okolicznych wsi. M.in. w Kotowicach w gminie Żarki należy spodziewać się utrudnień. Tymczasem na kolejnych odcinkach będzie można dopingować zawodników.

 

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 lutego 2023