Porażka piłkarzy Skry Częstochowa

W meczu 16 kolejki 2 ligi, rozegranym w niedzielę (03.11) piłkarze Skry Częstochowa przegrali na wyjeździe z Pogonią Siedlce 0:2, tracąc dwie bramki w ostatnich 10 minutach spotkania.

Po ostatnim meczu wyjazdowym, kiedy to częstochowianie zdołali wywalczyć remis z silną drużyną Górnika Łęczna, kibice „Skrzaków” liczyli na kolejne punkty w Siedlcach. Ekipa gospodarzy przed niedzielnym pojedynkiem miała na koncie 5 ligowych porażek z rzędu, dodatkowo klub musi borykać się z aferą dopingową kilku swoich piłkarzy.
Do 81 minuty utrzymywał się bezbramkowy remis. Wtedy to gola dla gospodarzy zdobył Bartłomiej Olszewski. 4 minuty później wynik spotkania na 2:0 ustalił Kacper Skibicki.
Po tej porażce Skra ponownie znalazła się w strefie spadkowej, zajmując aktualnie 15 miejsce, z 15 punktami. Następny mecz Skra Częstochowa rozegra w sobotę (09.11), kiedy to na stadionie przy ul. Loretańskiej podejmie drużynę Stali Rzeszów.