Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wybierasz się na V Jurajskie Zawody Balonowe? Zrób zdjęcie i weź udział w konkursie FOTO, zachęca Regionalny Ośrodek Kultury

Facebook Twitter

Chwyć za aparat lub telefon i utrwal widowiskowe V Jurajskie Zawody Balonowe. Regionalny Ośrodek Kultury ogłosił właśnie konkurs fotograficzny. Prace należy wykonać między 21 a 24 lipca. Autorzy najlepszych fotografii zostaną nagrodzeni.

Pula nagród to 2500 złotych:

Małgorzata Majer: Jesteśmy głównym organizatorem, razem z gminą Janów i gminą Olsztyn. Zależy nam bardzo na zdjęciach ze wszystkich miejsc startowych. Wiem, że to nie jest proste, ale myślę, że ten konkurs jest wart zachodu. Są nagrody finansowe. Zdjęcia będą później publikowane. Myślę, że warto. Dla każdego fotografa to też promocja jego nazwiska

– do wzięcia udziału w konkursie zachęca Małgorzata Majer, dyrektor Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie. Termin nadsyłania prac to 12 sierpnia 2022 r. Konkurs fotograficzny „Balonowa Jura Janów-Olsztyn 2022” odbywa się pod patronatem radia Jura.

Konkurs fotograficzny – „Balonowa Jura Janów-Olsztyn 2022”

Zapraszamy do udziału w otwartym Konkursie fotograficznym . Wydarzenie odbędzie się w gminach Janów i Olsztyn w terminie 21 – 24 lipca 2022 roku.

Do udziału w konkursie zaprasza Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie wraz z Partnerami – Gminą Janów oraz Miastem i Gminą Olsztyn. Pula nagród dla zwycięzców to 2500 zł.

Komisarzem konkursu jest artysta fotografik Sławomir Jodłowski – ROK Częstochowa – kontakt e-mail: [email protected]

Szczegółowe informacje znajdują się na rok.czestochowa.pl; balonowajura.pl; janow.pl i olsztyn-jurajski.pl

fot. olsztyn-jurajski.pl

Impreza odbywa się pod patronatem Radia Jura.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 grudnia 2023