Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Włamywacz zatrzymany

Facebook Twitter

Mężczyzna, który w Koniecpolu wtargnął na dwie posesje i włamał się do domów został zatrzymany przez patrol dzielnicowych. 49-letni mieszkaniec powiatu Częstochowskiego ukrył łup w pomieszczeniu gospodarczym, do którego włamał się dzień wcześniej. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia.

fot. czestochowa.slaska.policja.gov.pl

Dyżurny z Koniecpola otrzymał zgłoszenie, że na jednej z prywatnych posesji doszło do kradzieży z włamaniem. Patrol dzielnicowych od razu wytypował sprawcę. Zauważyli 49-letniego mieszkańca gminy niedaleko miejsca zdarzenia. Miał przy sobie wózek, którym zdążył już przewieźć skradzione przedmioty do pomieszczenia gospodarczego, znajdującego się kilka domów dalej. Jak się okazało, miejsce, w którym postanowił przechować skradzione przedmioty nie należało do niego. Włamał się do niego dzień wcześniej, pokonując też zabezpieczenia stojącego na tej samej działce dom.

– mówi podkomisarz Sabina Chyra Giereś z KMP w Częstochowie.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za kradzież z włamaniem do dwóch domów i pomieszczenia gospodarczego grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj