Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wiemy z kim zmierzy się Raków Częstochowa w europejskich pucharach

Facebook Twitter

Już wszystko jasne! Znamy wyniki losowania II rundy eliminacji do Ligi Konferencji. Raków Częstochowa pierwszy, historyczny mecz w europejskich pucharach rozegra z łotewską Valmierą lub litewskim FK Suduva, w zależność kto zwycięży w pierwszej rundzie. Mecze zaplanowano na 22 i 29 lipca.

fot. rakow.com

Raków wznowił treningi, już rozpoczął zgrupowanie w Sochocinie, niedaleko Płońska. W kadrze pojawili się już nowi gracze Milan Rundić i Żarko Udovicić, to zawodnicy pozyskani w ostatnich dniach, a także powracający po długiej rehabilitacji Tomas Petrasek i wracający z wypożyczenia Sebastian Musiolik.

Pierwszy sparing już w najbliższą sobotę (19.06). Rywalem Czerwono-Niebieskich będzie Sokół Ostróda. Zgrupowanie w Sochocinie potrwa do 26 czerwca- tutaj łącznie mają rozegrać trzy sparingi – także z Lechią Gdańsk (23.06) i Wisłą Płock (26.06).

Z kolei od 1 lipca Czerwono-Niebiescy wyjadą na zgrupowanie do austriackiego Kaprun, tu rozegrają kolejne trzy mecze sparingowe, w tym jedno z mistrzem Austrii, Red Bullem Salzburg. Nowy sezon PKO Ekstraklasy ruszy 23 lipca.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lipca 2021