Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Raków Częstochowa vs Qarabağ FK: Dziś mecz 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów

Facebook Twitter

Na to spotkanie czeka cała Częstochowa. Raków Częstochowa rozpoczyna dziś drugą rundę eliminacji Ligi Mistrzów. Rywalem czerwono-niebieskich będzie Mistrz Azerbejdżanu Karabach Agdam. W pierwszej rundzie piłkarze Dawida Szwargi odprawili z kwitkiem Florę Tallin. jak będzie tym razem?

Fot. Jakub Ziemianin/ facebook.com/RakowCzestochowa

Raków Częstochowa vs Qarabağ FK

Pierwszy gwizdek na stadionie przy Limanowskiego o 20:15:

Cieszymy się, że przed nami kolejne wyzwanie, kolejny mecz w europejskich pucharach z bardzo silnym rywalem, mającym swoje atuty, mającym swoje doświadczenie w europejskich pucharach. Natomiast Raków Częstochowa również ma za sobą już rozgrywki w europejskich pucharach w eliminacjach do danych rozgrywek. Jestem przekonany, że to doświadczenie, które zebraliśmy w poprzednich latach, będzie również procentować w meczu z Karabachem.

Karabach ma doświadczenie w europejskich pucharach, ale Raków będzie chciał pokazać swoją jakość

– mówił na przedmeczowej konferencji prasowej trener Dawid Szwarga.

Będziemy starali się zaprezentować to, czym Raków się charakteryzuje na boiskach czy to ekstraklasy, czy na boiskach, gdzie gra w europejskich pucharach. Będziemy chcieli pokazać swoje DNA, swoją jakość i swoje silne strony, które wierzę, że pozwolą nam w tym dwumeczu wygrać.

Przed nami ciężki mecz, ale Raków to mocna drużyna

– mówił pomocnik Rakowa Ben Lederman.

Gramy ważne spotkanie. Wszyscy wiemy jaki jest Karabach, że mają doświadczenie w europejskich pucharach. Wiemy o tym, ale my też jesteśmy mocną drużyną i chcemy to pokazać jeszcze raz. Myślę, że będziemy gotowi. Chcemy pokazać nasze najlepsze strony.

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 18:15. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później. Mecz obejrzy komplet widzów.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2024