Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Trwają ostatnie przygotowania do 30 finału WOŚP

Facebook Twitter

30. Finał WOŚP już na dniach. Wolontariusze, sztabowicze i wszyscy wspierający fundację czekają na 30 stycznia. Tym razem celem finału jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Planowane jest zebranie pieniędzy nie tylko na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych, ale też na stworzenie pierwszego w Polsce centrum symulacji medycznych.

W regionie trwa też akcja „Przejrzyj na oczy” związana z bezpłatnymi badaniami przesiewowymi wzroku u najmłodszych. W Częstochowie wszystko zostało już niemal dopięte na ostatni guzik. Finałową zbiórkę zasilą m.in. przekazywane unikatowe gadżety, które czekają na zlicytowanie:

Wszystkie wyjątkowe prezenty dla orkiestry trafią na internetowe licytacje, mówi Natalia Zalas z częstochowskiego sztabu. Oprócz sceny z koncertami na Placu Biegańskiego, przed nami też szereg zgłoszonych imprez towarzyszących finałowi…

– jak dodaje Natalia Zalas ze sztabu orkiestry w Częstochowie, oprócz normalnej zbiórki w mieście, cel fundacji można wesprzeć internetowo. WOŚP nadal używa cyfrowych narzędzi, które sprawdziły się przed rokiem, a które towarzyszyć będą też 30-temu finałowi.

Jubileuszowy 30. finał WOŚP na Placu Biegańskiego w Częstochowie, już w niedzielę 30 stycznia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 maja 2022