Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Szukasz pracy? Straż Miejska zaprasza w swoje szeregi

Facebook Twitter

Praca w mundurówce znów na wyciągnięcie ręki. Kolejny nabór do służby ogłosiła częstochowska Straż Miejska. Poszukiwani są kandydaci na kilka etatów.

Strażnicy mają reagować na zgłoszenia od mieszkańców i podejmować własne interwencje związane z ochroną spokoju i porządku publicznego. Pamiętajcie, że trzeba spełnić konkretne wymagania. Kandydat musi mieć ukończone 21 lat, co najmniej wykształcenie średnie, dobrą opinię i sprawność fizyczną. Strażnikiem Miejskim nie może być osoba karana przez sąd, trzeba ponadto przejść test sprawnościowy który składa się z biegu na 60 metrów, pchnięcia kulą 4 kilogramową, biegu na 400 metrów oraz testu humanistycznego i psychologicznego. Częstochowska komenda czeka na chętnych w rekrutacji do 23 lipca.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Straży Miejskiej w Częstochowie (wejście przez stronę www.sm.czestochowa.pl) lub w linku.

Wymagane dokumenty należy składać w siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Krakowskiej 80 blok 3 do dnia 23.07.2021 roku do godz. 15:00. Decyduje data wpływu do Straży Miejskiej.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj