Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Szlachetna Paczka w Częstochowie podsumowana

Facebook Twitter

Osoby indywidualne, firmy, szkoły i przedszkola, kluby sportowe, samorządowcy, czy sędziowie z Częstochowskiego sądu. Łącznie ponad 2000 osób zaangażowało się w Częstochowie w przygotowanie tegorocznej Szlachetnej Paczki. Weekend cudów 2020 za nami.

Czas na podsumowanie. O to pytamy Piotra Kisielowa – regionalnego koordynatora Szlachetnej Paczki.

Sam finał Szlachetnej Paczki odbył się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego..

Wartość paczek przygotowanych w tym roku dla częstochowskich rodzin przekroczyła 232 tys złotych. Obdarowane osoby nie kryły swojego wzruszenia..

W organizacje finału szlachetnej paczki zaangażowanych było 30 wolontariuszy. To oni dotarli do rodzin potrzebujących wsparcia

– mówił w rozmowie z Katarzyną Ficą- Piotr Kisielow. Regionalny koordynator Szlachetnej Paczki dziękuję też firmom, które bezinteresownie przyczyniły się do realizacji finału akcji. To nie tylko hotel Scout, który udostępnił swoją wrotkarnię na magazyn. Pomocna okazała się też firma Hegelmann udostępniając 10 zatankowanych do pełna busów, które dostarczyły szlachetną paczkę do rodzin. Podziękowania też dla częstochowskich restauracji- Tori, Tango, pizzeria Stop, które zafundowały wolontariuszom wyżywienie.

fot. www.facebook.com/Szlachetna-Paczka-Częstochowa-Północ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj