Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Szkolenia wojskowe w Częstochowie. Dowiesz się, jak należy posługiwać się bronią

Facebook Twitter

Szkolenia wojskowe w Częstochowie organizuje Śląska Brygada Obrony Terytorialnej. Są limity miejsc, więc jeśli jesteś zainteresowany - sprawdź jak można się zapisać.

WOT w Częstochowie

Częstochowa, 28 października. Zapiszcie w terminarzach! Rusza szkolenia wojskowe w Częstochowie. Podobne wydarzenia odbywają się w całej Polsce. Hasłem tej edycji jest „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”. Pod okiem instruktorów ze Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej można nauczyć się posługiwać bronią, czy podstaw przetrwania w terenie. Trzeba się zapisać i obowiązują też limity wiekowe. Zgłaszać mogą się osoby w wieku od 16 do 65 lat.

Szkolenia wojskowe w Częstochowie. Czego dowiemy się w czasie szkolenia?

Chcesz nauczyć się posługiwać bronią, dowiedzieć się, jak zakładać maskę gazową, a może pragniesz poznać podstawy przetrwania w ekstremalnych warunkach? Kampania „Trenuj z – sam i w grupie” daje taką możliwość. Inicjatywa ta ma na celu promowanie Wojska Polskiego i służby wojskowej, a także zdobywanie umiejętności obronnych i wojskowych.

Organizowane kursy o charakterze obronnym i okołowojskowym prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów z 13 Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Uczestnicy nauczą się technik walki w bliskim kontakcie, dowiedzą się, jak się bronić i gdzie schronić w razie ataku czy ostrzału. Będzie również możliwość rzutu granatem. Wszystko to w bardzo przystępnej formie.

Harmonogram szkoleń wojskowych

Częstochowa (132blp, ul. Artyleryjska 1) – 28. 10. 2023r. sobota.

Obowiązuje prosty sposób zgłoszenia poprzez e-mail (w treści imię i nazwisko, wiek, adres e-mail i numer telefonu). Grupy może zgłaszać ich lider/opiekun. Zgłoszenia przyjmowane są do godz.13.00 dnia poprzedzającego szkolenie. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Limit wieku uczestnictwa – od 15 do 65 lat. Nieletni za zgodą rodzica/opiekuna. Szkolenie jest bezpłatne. Zapewniamy ubezpieczenie i wyżywienie. Do zgłoszeń mogą przystąpić wyłącznie osoby posiadające obywatelstwo polskie, bez poważnych problemów zdrowotnych.

Informacje dodatkowe: 261 123 703 lub 604-833-667 (w godz. 07.00-15.00) lub e-mail – 13sbot.sekretariat@ron.mil.pl

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj