Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Świąteczny konkurs w Centrum Pomocy Dziecku z Jasnogórskiej

Facebook Twitter

Mikołaj i święta coraz bliżej, dlatego częstochowski MOPS poleca dzieciom udział w zimowym konkursie. Przedszkolaki mogą pochwalić się talentami w konkursie plastycznym pt. „Radosna Choinka".

Świąteczny konkurs
Fot. ExposureToday/pixabay.com

Świąteczny konkurs

Ze zgłoszeniami trzeba się spieszyć, zostało kilka dni, termin na zgłoszenia upływa w poniedziałek (27.11.):

Olga Dargiel: Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie, które działa w strukturach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Częstochowie, jak co roku organizuje konkurs dla przedszkolaków, tym razem w okresie świątecznym, a więc konkurs w świątecznym wydaniu. Jest to konkurs plastyczny o temacie „Radosna Choinka”. Prace konkursowe wraz z kartą uczestnictwa można dostarczać do 27 listopada na adres naszego centrum. Liczy się tutaj data wpływu. Regulamin oraz karta zgłoszeniowa znajdują się na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Częstochowie.

Do udziału zachęca rzecznik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej – Olga Dargiel.

Świąteczny konkurs

Jak informuje Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu z ul. Jasnogórskiej, przygotowane zostały nagrody dla uczestników, choć nie one są tutaj najważniejsze:

Olga Dargiel: Czekają nagrody, ale czeka też taki aspekt już poza tymi nagrodami materialnymi, to konkurs na ozdoby choinkowe i wszystkie te ozdoby będą elementami choinki, która stanie w Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie i  z pewnością przez długi czas będą one cieszyły oko i dostarczały wiele radości podopiecznym, dzieciakom, młodzieży, które wsparciem Centrum są na co dzień obejmowane.

Prace, które powstaną na konkurs, ozdobią też specjalne świąteczne drzewko w miejskiej placówce pomocowej. Przypomnijmy udział, także grup przedszkolnych, można zgłaszać do 27 listopada, informowała Olga Dargiel z częstochowskiego MOPS-u.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 marca 2024