Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Śląskie. Dla Kobiety w sobotę w Częstochowie poleca Urząd Marszałkowski

Facebook Twitter

W sobotę (30.09.) kolejna edycja akcji "Śląskie. Dla Kobiety". Podczas wydarzenia lekarze będą wykonywać USG piersi, udzielać porad ginekologicznych, rehabilitacyjnych i związanych z profilaktyką nowotworową.

Śląskie. Dla Kobiety
Fot. slaskie.pl

Śląskie. Dla Kobiety

Na UJD przy ul. Waszyngtona 4/8 panie będą mogły pomyśleć o swoim zdrowiu.

Sławomir Gruszka: W Częstochowie odbędzie się kolejne wydarzenie realizowane w ramach projektu Przedsięwzięcia Śląskie dla kobiety. Od godziny 13:00 do godziny 18:00 warto odwiedzić Uniwersytet Jana Długosza. Tam wiele atrakcji dla pań, tam wiele okazji do tego choćby, aby się zbadać

– mówi Sławomir Gruszka z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. To prozdrowotne spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich zaintersowanych kobiet. Oprócz badań przygotowano konsultacje i szansę na zyskanie dużej dawki wiedzy. Najbliższa sobota upłynie pod znakiem profilaktyki.

Sławomir Gruszka: Rozmowy o zdrowym żywieniu z Katarzyną Bosacką, profilaktyka raka piersi i skóry, dyskusje o problemach ginekologicznych,  oczywiście również występ artystyczny – Piotr Pręgowski. Wszystko to w Częstochowie przygotowane w ramach cyklu Śląskie. Dla kobiety. Warto odwiedzić Uniwersytet Jana Długosza.

Bezpłatne badania w kierunku gęstości kości czy nowotworów skóry, porady dotyczące zdrowego żywienia i wykłady o profilaktyce – to tylko część bogatego programu wydarzenia.

Sławomir Gruszka: Zachęcam wszystkie Panie, aby właśnie w sobotę wzięły udział w tym wydarzeniu, które z jednej strony ma wymiar zdrowotny, ale także jest jak zawsze niezwykłą okazją do integracji pań i do tego, aby wspólnie porozmawiać o wyzwaniach. Jest to kolejne ze spotkań. Takie spotkania realizowane są w różnych częściach – subregionach województwa śląskiego

– dodaje Sławomir Gruszka ze Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj