Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Skra Częstochowa ze zmniejszoną karą na sezon 2024/2025

Facebook Twitter

Nie 8 a tylko 3 minusowe punkty w przyszłym sezonie zostaną przypisane Skrze Częstochowa na start rozgrywek. Przypomnijmy, minusowy dorobek to kara wyznaczona przez Komisję ds. Licencji Klubowych PZPN, która ukarała II ligowy klub z Częstochowy za nieuregulowanie premii względem zawodników.

Skra Częstochowa
ks-skra.pl

Skra Częstochowa

Klub z ulicy Loretańskiej nie zgodził się z tym wyrokiem i wniósł odwołanie wraz ze stosownymi dokumentami w wyznaczonym terminie, czyli do 15 stycznia, które potwierdziły spłatę należności. To spowodowało zmniejszenie nałożonej kary o 5 minusowych punktów. Kara ujemnego bilansu na starcie rozgrywek 2024/2025 zostanie dopisana bez względu na to, do jakiego poziomu rozgrywek Skra przystąpi od nowego sezonu. Warto dodać, że klub zmaga się z problemami infrastukturowo-finansowymi. Duży wpływ na to ma z pewnością brak możliwości rozgrywania meczów z udziałem publiczności na własnym obiekcie przez brak trybun.

Skra po rozegraniu 19. spotkań w II Lidze zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 27 punktów.”Skrzacy” rundę wiosenną rozpoczną 24 lutego w wyjazdowym meczu przeciwko Olimpii Elbląg.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 26 lutego 2024