Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Skra Częstochowa zagra z Olimpią Elbląg

Facebook Twitter

W sobotę (19.10) w ramach 14 kolejki rozgrywek 2 ligi Skra Częstochowa podejmie na własnym, stadionie przy ul. Loretańskiej drużynę Olimpii Elbląg. Częstochowian czeka kolejny trudny pojedynek, z drużyną która w tym sezonie bardzo dobrze spisuje się w meczach wyjazdowych.

Po ostatniej kolejce spotkań Skra znowu znalazła się w strefie spadkowej. Nasza drużyna kolejny raz nie potrafiła zdobyć choćby punktu w meczu wyjazdowym, gładko ulegając Błękitnym Stargard 0:3. Na szczęście mocną stroną Skry w tym sezonie są mecze na własnym boisku, które dodatkowo dostarczają kibicom sporo emocji. Wystarczy przypomnieć mecz sprzed 2 tygodni, kiedy to grająca całą drugą połowę w osłabieniu Skra potrafiła wygrać z mocną Bytovią Bytów 3:2.
Najbliższy rywal naszej drużyny – Olimpia Elbląg aktualnie zajmuje 5 miejsce w ligowej tabeli, z dorobkiem 22 punktów. Olimpia w przeciwieństwie do Skry lepiej spisuje się w meczach wyjazdowych, w których odniosła aż 4 zwycięstwa, raz zremisowała i odniosła tylko jedną porażkę (również z Błękitnymi Stargard).
Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco, początek spotkania w sobotę (19.10) o godzinie 15.00 na stadionie przy ul. Loretańskiej. Powodzenia!

G.S.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj