Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Czy Skra Częstochowa zdobędzie 3 punkty do ligowego konta? Skrzaków czeka mecz z KKS Kalisz

Facebook Twitter

Piłkarze Skry Częstochowa rozegrają w poniedziałek (13.11) mecz w ramach 17. kolejki 2. ligi. Rywalem podopiecznych Konrada Geregi będzie tym razem KKS Kalisz.

Skra Częstochowa
Fot. facebook.com/SKRA.Czestochowa

Skra Częstochowa zagra z KKS Kalisz

To nie będzie łatwe spotkanie, drużyna z Kalisza w tej chwili zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Mecz odbędzie się na miejskim stadionie przy ul. Loretańskiej. Zapowiada rzecznik Skry:

Daniel Flak: Aktualnie Skra plasuje się na siódmym miejscu w ligowej tabeli. Podopieczni Konrada Geregi prezentują się z bardzo dobrej strony i pokazują, że mogą realnie liczyć się w walce o awans na poziom Fortuna pierwszej ligi. Po serii kilku świetnych spotkań ostatnie dwa mecze zakończyły się przegranymi Skry. Nie ulega natomiast wątpliwości, że gra tudzież funkcjonowanie na boisku częstochowian budzi powody do optymizmu. Poniedziałkowy mecz z pewnością nie będzie jednak łatwy. Piłkarze Skry zrobią jednak wszystko, by odnieść zwycięstwo na stadionie przy Loreańskiej.

Niestety kibice nie zobaczą tego spotkania na popularnej „Lorecie”. Stadion jak wiecie, nie posiada trybun, ich budowa jest dopiero w planach. Mecz będzie można jednak obejrzeć na żywo:

Daniel Flak: Mamy dla Was doskonałą informację. Poniedziałkowy mecz Skry Częstochowa z KKS Kalisz będziecie mogli obejrzeć w aplikacji Pilot WP, a także w ogólnopolskiej stacji TVP Sport. Kibicom Skry Częstochowa mecz z Kaliszem może kojarzyć się z finałem baraży o awans do Fortuna pierwszej ligi. To właśnie z tym rywalem Częstochowianie zwyciężyli i przypieczętował promocję na zaplecze ekstraklasy. Teraz przystanek pod nazwą KKS Kalisz kolejny raz jest istotnym punktem w drodze do kolejnego awansu na poziom Fortuna pierwszej ligi.

Pierwszy gwizdek o 18.15.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 grudnia 2023