Siatkarze Exact Systems Norwid nie dali rady wiceliderowi

W meczu Tauron 1 Ligi siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa przegrali w czwartkowy wieczór z wiceliderem MKS Będzin 0:3.

Czwartkowy mecz przebiegał pod dyktando gości. Wicelider Tauron 1 Ligi z Będzina we wszystkich trzech setach udowodnił swoją wyższość. MKS pierwszego seta wygrał do 20, a drugiego do 17!

Jedynie w trzeciej partii gospodarze podjęli rękawicę i walczyli jak równy z równym. Ostatecznie MKS wygrał po grze na przewagi 27:25 i mógł cieszyć się ze zwycięstwa 3:0 i zdobycia 3 punktów…

Exact Systems Norwid Częstochowa – MKS Będzin 0:3 (20:25, 17:25, 25:27)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Łapszyński, Usowicz, Kryński, Długosz, Zawalski, Sługocki (libero) – Biliński, Gibek, Popiela, Wnuk, Mucha.