Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Siatkarze Exact Systems Norwid doprowadzili do… pierwszej porażki Visły Bydgoszcz w Tauron 1 Lidze!

Facebook Twitter

Siatkarze Exact Systems Norwid mieli udaną sobotę. Przy dopingu swoich kibiców pokonali za niezwykle zaciętym pojedynku Visłę Bydgoszcz 3:2 i odnieśli czwarte zwycięstwo w Tauron 1 Lidze.

fot. materiał prasowy / Marek Osuchowski

Ten mecze kibice Exact Systems Norwid z pewnością będą długo pamiętać. Częstochowscy siatkarze stanęli na wysokości zadania i zagrali na miarę swoich możliwości. Zawodnicy trenera Piotra Gruszki pokonali Visłę Bydgoszcz, dla której była to dopiero pierwsza porażka w tym sezonie!

Inauguracyjna partia została wygrana przez gospodarzy, a to oznaczało, że częstochowianie będą chcieli wygrać z mającą 4 zwycięstwa na koncie Visłą. Bydgoszczanie opanowali emocje i po dwóch setach prowadzili 2:1, ale Exact Systems Norwid nie dawał za wygraną. Siatkarze trenera Piotra Gruszki wyrównali na 2:2, a decydujący cios zadali w tie-breaku. Po ostatnim gwizdu sędziego mogli cieszyć się ze zwycięstwa 15:13 i 3:2 w meczu. Częstochowianie tym samym zatrzymali passę zwycięstw Visły, a sami mogli cieszyć się z czwartej wygranej w sezonie.

Nagrodę MVP otrzymał Kamil Długosz, ale wszyscy siatkarze Exact Systems Norwid zasługują na duże brawa…

Exact Systems Norwid Częstochowa – BKS Visła Proline Bydgoszcz 3:2 (30:28, 22:25, 22:25, 25:20, 15:13)

Exact Systems Norwid: Biliński, Łapszyński, Zawalski, Kryński, Długosz, Usowicz, Podborączyński (libero) – Kowalski, Popiela, Gibek, Sługocki, Wnuk.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj