Remis uratowany w ostatniej minucie!

Trzecioligowa Skra podejmowała w ten weekend Górnik II Zabrze. Po pierwszej połowie w lepszych nastrojach schodzili z boiska goście z Zabrza było 0:1. Kolejne 3 bramki padły w drugiej części spotkania. Najpierw celnie do bramki Górnika strzelił głową Piotr Mastalerz. Później znów bramkę strzelili goście, było 1:2.

Dopiero w 90 minucie dającego jeden punkt gola, strzelił dla częstochowian Arkadiusz Kowalczyk. Skra Częstochowa – Górnik II Zabrze 2:2.

Kolejny mecz, już w piątek w Bytomiu. Skra zmierzy się z liderem III ligi – Polonią. Początek spotkania na stadionie przy ulicy Olimpijskiej zaplanowano na godzinę 19:00.

Skra GEOCARBON Częstochowa – Górnik II Zabrze 2:2 (0:1)

• 0:1 – M. Małkowski (28.)
  • 1:1 – P. Mastalerz (60.) asysta: A. Musiał
  • 1:2 – R. Kurzawa (81.)
  • 2:2 – A. Kowalczyk (90.) asysta: K. Sobala

Skra: Woszczyna – Mastalerz, Woldan, Szwarga, Abramowicz – Czupryna (70. Suślik), Musiał (62. Tomczyk), Sobala, Niedbała (70. Majsner), Łęszczak – Kowalczyk

Górnik II: Loska – Słodowy (46. Cerimagić), Otwinowski, Rutkowski – Oziębała (46. Nowak), Bartusiak, Dankowski, Małkowski (46. Kurzawa), Kucza (90. Ł. Wolsztyński), Król – Skrzypczak

Żółte kartki: Sobala oraz Rutkowski, Bartusiak