Remis na boisku lidera

Tak zakończyli sezon piłkarze trzecioligowej Victorii Częstochowa. W spotkaniu rozegranym w minioną sobotę (11.06) na obiekcie Energetyka ROW-u Rybnik padł wynik 2:2. Obie bramki dla częstochowian strzelił Artur Pląskowski.

Najpierw w 50-tej minucie wyrównał na 1:1, a na 4 minuty przed końcem spotkania ustalił wynik meczu. Przypomnijmy, że już na kilka kolejek przed zakończeniem sezonu Victoria zapewniła sobie utrzymanie, a zespół z Rybnika awans do II ligi. „Dlatego nie było to spotkanie najwyższych lotów” – mówił po meczu obrońca Victorii, Arkadiusz Zgrzebny:

Z wyniku cieszył się trener Victorii, Sebastian Łukiewicz:

Co dalej z zespołem Victorii?

Przypomnijmy, ze Vitoria zdobyła w tym sezonie w rozgrywkach III ligi opolsko- śląskiej 34 punkty co dało jej 13, gwarantujące utrzymanie miejsce. Na sobotnim meczu w Rybniku był Robert Krzyżaniak.