Raków z awansem do ćwierćfinału Pucharu Polski

W meczu 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski rozegranym w środę (06.12) Raków Częstochowa pokonał Cracovię Kraków 1:0. W podstawowym czasie gry padł bezbramkowy remis, a gola na wagę awansu zdobył w 3 minucie dogrywki Milan Rundic.

Mecz był słabym widowiskiem, co nie dziwi biorąc pod uwagę warunki w jakich odbywała się rywalizacja. Podobnie jak w poprzedniej rundzie w meczu z ŁKS Łódź Raków Częstochowa nie potrafił rozstrzygnąć spotkania w ciągu 90 minut. Dopiero na początku dogrywki napastników Rakowa wyręczył Milan Rundic, który zdobył bramkę strzałem głową, po wykonanym rzucie rożnym.

O tym kto będzie rywalem naszej drużyny w ćwierćfinale przekonamy się po losowaniu, które odbędzie się w najbliższy piątek (08.12).