Raków przegrywa w pierwszej odsłonie dwumeczu z FC Kopenhaga 0:1

0:1 Raków Częstochowa przegrał z mistrzem Danii FC Kopenhaga w 4. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zagraliśmy jak równi z równym, mimo wyżej notowanego rywala. Wtorkowe (22.08.) spotkanie zaczęło się dla częstochowian pechowo, od straty gola w 9-tej minucie, uznanego za samobójczy.

Kontaktowa bramka Papanikolaou przed końcem pierwszej połowy okazała się spalonym. Naszej drużynie nie udało się już odwrócić losów pojedynku, ale też zabrakło w składzie kilku kluczowych zawodników. Groźnej kontuzji nabawił się dodatkowo Carlos, który opuścił boisko już w 23 minucie spotkania. Pierwsze starcie obu drużyn obserwowały tysiące kibiców czerwono-niebieskich zgromadzonych na obiekcie Zagłębia w Sosnowcu. Rewanżowy mecz 30 sierpnia odbędzie się na stadionie Parken w Kopenhadze.

Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.