Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Raków Częstochowa zagra w środę (02.08.) rewanżowe spotkanie z Qarabağ FK

Facebook Twitter

Raków Częstochowa czy Karabach Agdam? Dziś (2.08) rewanżowe spotkanie w ramach II rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Przed tygodniem lepsi byli częstochowianie wygrywając na stadionie przy Limanowskiego 3:2.

Jak będzie tym razem? Trener Dawid Szwarga zapewnia, że jego piłkarze są dobrze przygotowani do tego meczu:

Dawid Szwarga: Spotkają się dwie równorzędne drużyny, co można było zobaczyć w pierwszym spotkaniu. Dwie drużyny, które mają mocno sprecyzowany swój model gry. Jesteśmy zadowoleni, że mieliśmy swój mikrocykl, pierwszy raz w tym sezonie, abyśmy mogli dobrze przygotować się do tego spotkania, wskazać rzeczy do poprawy, jak i  elementy które funkcjonowały dobrze. Jestem pewien, że w związku z tym będziemy w dobrej dyspozycji, pokarzemy piłkę jaką Raków pokazuje zarówno w Ekstraklasie jak i europejskich pucharach w poprzednim sezonie.

Dzisiejszy mecz zostanie rozegrany na Stadionie Olimpijskim w Baku. Obiekt może pomieścić aż 70 tysięcy widzów. Z ostatnich medialnych doniesień wynika, że spotkanie z Rakowem może obejrzeć z trybun blisko 30 tysięcy osób. Pierwszy gwizdek o godzinie 18:00 czasu polskiego (20:00 czasu lokalnego). Temat Rakowa wróci dziś jeszcze w naszym popołudniowym programie.

Transmisję z tego spotkania będziecie mogli oglądać w TVP Sport, tvpsport.pl i aplikacji mobilnej

Rewanżowe spotkanie zostanie poprowadzone przez Niemców. Głównym arbitrem wyvrany został Sven Jablonsky. Jego asystentami będą Lasse Koslowski oraz Eduard Beitinger, a sędzią technicznym Tobias Reichel. W meczach eliminacji Ligi Mistrzów do dyspozycji arbitrów jest VAR.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024