Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Poszukiwani sportowcy, którzy mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami

Facebook Twitter

Miasto znów nagrodzi za wybitne osiągnięcia sportowe. Rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie laurów dla zawodników, trenerów i działaczy reprezentujących kluby z Częstochowy. O nagrody można wnioskować do 16 lutego.

Poszukiwani sportowcy
fot.czestochowa.pl

Poszukiwani sportowcy

Honorowane są przede wszystkim miejsca medalowe na Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Polski, czy zawody rangi Pucharu Polski. Kandydatury mogą zgłaszać m.in. stowarzyszenia sportowe i rekreacyjne.

Poszukiwani sportowcy. Jak można ich zgłosić?

Wypełniony wniosek/wnioski (odrębny wniosek dla każdego zawodnika oraz odrębny – dla każdego trenera i działacza) wraz z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych należy przesłać na adres: Urząd Miasta Częstochowy, 42-217 Częstochowa, ul. Śląska 11/13 z adnotacją o skierowaniu do Wydziału Kultury i Sportu lub dostarczyć do Kancelarii Urzędu Miasta Częstochowy, ul. Śląska 11/13 (pokój nr 3) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 lutego 2024 r.

Możliwe jest również składanie dokumentów za pomocą Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP): www.epuap.pl.

Do każdego wniosku należy dołączyć niezbędną dokumentację potwierdzającą uzyskane osiągnięcia (komunikat, protokół z zawodów, ewentualnie adres strony internetowej, gdzie zamieszczono wyniki rywalizacji itp.). Dokumenty niekompletne i złożone po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane.

Wnioski znajdziecie TUTAJ.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj